Darbas Olandijoje

Kai nuspręsite dirbti Olandijoje, tikriausiai turėsite daug klausimų. Kodėl šalis, garsėjanti vėjo malūnais ir tulpėmis, yra tokia patraukli dirbti? Kokių yra privalumų ir į ką turiu atsižvelgti? „1ToDrive“ gali jums padėti. Čia galite sužinoti darbo Olandijoje privalumus.

DARBDAVIŲ IR DARBUOTOJŲ SANTYKIAI

Olandijoje darbdavių ir darbuotojų santykiai yra gerai organizuoti pagal darbo teisę. Pavyzdžiui, dėl kolektyvinių darbo sutarčių sustiprinama darbuotojų teisinė padėtis. Tas pats taikoma darbuotojams iš užsienio.

Sveikatos draudimas

Kiekvienas asmuo, gyvenantis Olandijoje, privalo dalyvauti sveikatos draudimo sistemoje, kuri skirta padengti, pavyzdžiui, gydymo ligoninėje, šeimos gydytojo konsultacijų ar vaistų įsigijimo išlaidas. Pagal solidarumo principą (kiekvienas asmuo, gyvenantis Olandijoje, moka įmokas ir prisideda prie bendrų sveikatos priežiūros išlaidų) kiekvienas žmogus taip pat turi teisę gauti būtinąją sveikatos priežiūrą.

Pensijų sistema

Kad būtų užtikrinta, jog turėsite pajamų ateityje, pagal Privačių įdarbinimo agentūrų federacijos kolektyvinę sutartį, skirtą laikiniesiems darbuotojams, yra numatytas išėjimo į pensiją planas. Ar kaupiate pensiją, priklauso nuo darbo trukmės. Norite sužinoti daugiau apie pensijų sistemą? Susisiekite su „1ToDrive“, kad gautumėte daugiau informacijos apie pensijų sistemą.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis!

Ar norite daugiau sužinoti apie darbą Olandijoje? Susisiekite su „1ToDrive“. Esame pasiruošę jums padėti ir atsakyti į visus jūsų klausimus. Užpildykite užklausos formą ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.